Sprchové kouty Zpět na výpis produktů: 90 x 100 cm

OBDÉLNÍKOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S JEDNOKŘÍDLÝMI DVEŘMI A PEVNOU STĚNOU

Sprchový kout Hinge Fix tvoří jednokřídlé dveře a pevná stěna. Zvolit si můžete levou či pravou variantuotevíráním na delší straně. Sprchový kout Hansgler nabízíme v 65-ti velikostních variantách s velikostmi od 80cm do 120cm v levém i pravém provedení. Díky této obrovské variabilitě velikostí si sami zvolíte, jaký sprchový kout bude do vaší koupelny nejlépe sedět. Jednokřídlé dveře nabízejí po otevření bezbariérový vstupní prostor 60cm a výška sprchového koutu je 190cm. Sprchový kout je možné intalovat jak na vaničku, tak přímo na dlažbu s použitím odtokového žlabu.

Bezpečnostní čirá skla o síle 8mm jsou pro vyšší odolnost upravena metodou kalení, odolají tak i silným nárazům. Bezrámové provedení nabízí čistý, moderní, elegantní vzhled a zároveň široký bezbariérový vstup. Elegantní profily jsou vyrobené z hliníku se speciální povrchovou úpravou, madla a panty ze zinkové slitiny s povrchovou úpravou chrom.

MATERIÁL:

sklo: kalené, bezpečnostní, čiré, tloušťka 8mm
kování: Podpůrné vzpěry z nerez oceli, zinkové kování a hliníkové profily s el. galvanickou úpravou, hliníková prahová lišta spojující pevné stěny.
Magnetické spoje mezi dveřmi, těsnění mezi skly a okapničky z plastu

Sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou 100x90 pravý 90 x 100 cm

9 250,00 Kč Sleva!
-4 000,00 Kč
13 250,00 Kč

3 kusů skladem

Popis a parametry produktu:

Obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi na delší straně a pevnou stěnou
Velikosti: 100x90 cm, výška 190 cm, pravý

Elegantní, nadčasový, praktický a bezpečný
Kvalitní kovové panty ve vysoké kvalitě, perfektní těsnění pro nepropustnost vody a bezpečnostní čirá skla o tloušťce 8mm

Více informací

Máte dotaz k tomuto zboží?

Podobné produkty