Sprchové kouty Zpět na výpis produktů: 80 x 110 cm

OBDÉLNÍKOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S JEDNOKŘÍDLÝMI DVEŘMI A PEVNOU STĚNOU

Sprchový kout Hinge Fix tvoří jednokřídlé dveře a pevná stěna. Zvolit si můžete levou či pravou variantuotevíráním na kratší či na delší straně. Sprchový kout Hansgler nabízíme v 65-ti velikostních variantách s velikostmi od 80cm do 120cm v levém i pravém provedení. Díky této obrovské variabilitě velikostí si sami zvolíte, jaký sprchový kout bude do vaší koupelny nejlépe sedět. Jednokřídlé dveře nabízejí po otevření bezbariérový vstupní prostor 60cm (u šíře 80cm je vstupní prostor 55cm) a výška sprchového koutu je 190cm. Sprchový kout je možné intalovat jak na vaničku, tak přímo na dlažbu s použitím odtokového žlabu.

Bezpečnostní čirá skla o síle 8mm jsou pro vyšší odolnost upravena metodou kalení, odolají tak i silným nárazům. Bezrámové provedení nabízí čistý, moderní, elegantní vzhled a zároveň široký bezbariérový vstup. Elegantní profily jsou vyrobené z hliníku se speciální povrchovou úpravou, madla a panty ze zinkové slitiny s povrchovou úpravou chrom.

LEVÁ ČI PRAVÁ VARIANTA? JE TO NA VÁS!

Zástěny s dveřmi i pevné stěny značky Hansgler jsou univerzální pro instalaci na levou i pravou stranuDíky tomuto praktickému řešení si stačí vybrat velikost zástěny s dveřmi a velikost pevné zástěny a doma si pak sprchový kout nainstalujete právě tak, jak Vám to bude nejvíce vyhovovat.

ZÁSTĚNA S DVEŘMI NA DELŠÍ ČI NA KRATŠÍ STRANĚ? OPĚT SI MŮŽETE VYBRAT!

Dveře si můžete umístit na delší či na kratší stranu. Cena zůstává stejná. Volbu umístění dveří uveďte při objednávce v poli 'Zanechte vzkaz' - dveře na delší straně / dveře na kratší straně.

MATERIÁL:

sklo: kalené, bezpečnostní, čiré, tloušťka 8mm
kování: Podpůrné vzpěry z nerez oceli, zinkové kování a hliníkové profily s el. galvanickou úpravou, hliníková prahová lišta spojující pevné stěny.
Magnetické spoje mezi dveřmi, těsnění mezi skly a okapničky z plastu

Sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou 110x80 levý 80 x 110 cm

13 250,00 Kč

4 kusů skladem

Popis a parametry produktu:

Obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou
Velikosti: 110x80 cm, výška 190 cm, levý (možnost dveří na delší i na kratší straně, dle přání)

Elegantní, nadčasový, praktický a bezpečný
Kvalitní kovové panty ve vysoké kvalitě, perfektní těsnění pro nepropustnost vody a bezpečnostní čirá skla o tloušťce 8mm

Více informací

Máte dotaz k tomuto zboží?

Podobné produkty