Sprchové kouty Zpět na výpis produktů: 90 x 100 cm

OBDÉLNÍKOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S DVOUKŘÍDLÝMI DVEŘMI

Sprchový kout Hinge tvoří dvojice otevíracích zástěn s otočnými dveřmi. Sami si můžete zvolit, jestli kratší zástěnu a delší zástěnu nainstalujete na levou či na pravou stranu. Sprchový kout Hansgler nabízíme v 75-ti velikostních variantách s velikostmi od 80cm do 120cm v levém i pravém provedení. Díky této obrovské variabilitě velikostí si sami zvolíte, jaký sprchový kout bude do vaší koupelny nejlépe sedět. Každá ze zástěn nabízí po otevření vstupní prostor 60cm (u šíře 80cm je vstupní prostor 55cm) a dohromady tedy vzniká komfortní a bezbariérový vstup. Výška sprchového koutu je 190cm. Intalace sprchového koutu je možná jak na vaničku, tak přímo na dlažbu s použitím odtokového žlabu.

Bezpečnostní čirá skla o síle 8mm jsou pro vyšší odolnost upravena metodou kalení, odolají tak i silným nárazům. Bezrámové provedení nabízí čistý, moderní, elegantní vzhled a zároveň široký bezbariérový vstup. Elegantní profily jsou vyrobené z hliníku se speciální povrchovou úpravou, madla a panty ze zinkové slitiny s povrchovou úpravou chrom.

LEVÁ ČI PRAVÁ VARIANTA? JE TO NA VÁS!

Sprchové zástěny značky Hansgler jsou univerzální pro instalaci na levou i pravou stranuDíky tomuto praktickému řešení si stačí vybrat velikostI zástěn a doma si pak sprchový kout nainstalujete právě tak, jak Vám to bude nejvíce vyhovovat.

MATERIÁL:

sklo: kalené, bezpečnostní, čiré, tloušťka 8mm
kování: Podpůrné vzpěry z nerez oceli, zinkové kování a hliníkové profily s el. galvanickou úpravou, hliníková prahová lišta spojující pevné stěny.
Magnetické spoje mezi dveřmi, těsnění mezi skly a okapničky z plastu

Sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi 100x90 90 x 100 cm

14 250,00 Kč

4 kusů skladem

Popis a parametry produktu:

Obdélníkový sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi
Velikosti: 100x90 cmvýška 190 cm

Elegantní, nadčasový, praktický a bezpečný
Kvalitní kovové panty ve vysoké kvalitě, perfektní těsnění pro nepropustnost vody a bezpečnostní skla transparent o tloušťce 8mm

Více informací

Máte dotaz k tomuto zboží?

Podobné produkty