Sprchové kouty Zpět na výpis produktů: 110 x 110 cm

ČTVERCOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S JEDNOKŘÍDLÝMI DVEŘMI A PEVNOU STĚNOU

Sprchový kout Hinge Fix tvoří jednokřídlé dveře a pevná stěna a zvolit si můžete variantu s otevíráním na levé či pravé straně. Sprchový kout Hansgler nabízíme v 65-ti velikostních variantách s velikostmi od 80cm do 120cm v levém i pravém provedení. Díky této obrovské variabilitě velikostí si sami zvolíte, jaký sprchový kout bude do vaší koupelny nejlépe sedět. Jednokřídlé dveře nabízejí po otevření bezbariérový vstupní prostor 60cm a výška sprchového koutu je 190cm. Sprchový kout je možné intalovat jak na vaničku, tak přímo na dlažbu s použitím odtokového žlabu.

Bezpečnostní čirá skla o síle 8mm jsou pro vyšší odolnost upravena metodou kalení, odolají tak i silným nárazům. Bezrámové provedení nabízí čistý, moderní, elegantní vzhled a zároveň široký bezbariérový vstup. Elegantní profily jsou vyrobené z hliníku se speciální povrchovou úpravou, madla a panty ze zinkové slitiny s povrchovou úpravou chrom.

LEVÁ ČI PRAVÁ VARIANTA?

Zástěny s dveřmi i pevné stěny značky Hansgler jsou univerzální pro instalaci na levou i pravou stranuDíky tomuto důmyslnému řešení stačí vybrat potřebné velikosti zástěny s dveřmi a pevné zástěny a doma si pak sprchový kout nainstalujete přesně tak, jak Vám to bude nejvíce vyhovovat.

MATERIÁL:

sklo: kalené, bezpečnostní, čiré, tloušťka 8mm
kování: Podpůrné vzpěry z nerez oceli, zinkové kování a hliníkové profily s el. galvanickou úpravou, hliníková prahová lišta spojující pevné stěny.
Magnetické spoje mezi dveřmi, těsnění mezi skly a okapničky z plastu

Sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou 110x110 pravý 110 x 110 cm

13 990,00 Kč

Popis a parametry produktu:

Čtvercový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou
Velikosti: 110x110 cm, výška 190 cm, pravý

Elegantní, nadčasový, praktický a bezpečný
Kvalitní kovové panty ve vysoké kvalitě, perfektní těsnění pro nepropustnost vody a bezpečnostní skla transparent o tloušťce 8mm

Více informací

Máte dotaz k tomuto zboží?

Podobné produkty