Sprchové kouty Zpět na výpis produktů: 80 x 80 cm

ČTVERCOVÝ SPRCHOVÝ KOUT S DVOUKŘÍDLÝMI DVEŘMI

Sprchový kout Hinge tvoří dvojice otevíracích zástěn s otočnými dveřmi. Každá ze zástěn nabízí po otevření dveří vstupní prostor 55cm, dohromady tedy vzniklá komfortní a bezbariérový vstup. Sprchový kout je možné intalovat jak na vaničku, tak přímo na dlažbu s použitím odtokového žlabu.

Bezpečnostní čirá skla o síle 8mm jsou pro vyšší odolnost upravena metodou kalení, odolají tak i silným nárazům. Bezrámové provedení nabízí čistý, moderní, elegantní vzhled a zároveň široký bezbariérový vstup. Elegantní profily jsou vyrobené z hliníku se speciální povrchovou úpravou, madla a panty ze zinkové slitiny s povrchovou úpravou chrom. Výška sprchového koutu Hansgler Hinge je 190cm a nabízen je v 65-ti velikostních variantách s velikostmi od 80cm do 120cm. Díky této obrovské variabilitě velikostí si sami zvolíte, jaký sprchový kout bude do vaší koupelny nejlépe sedět. 

MATERIÁL:

sklo: kalené, bezpečnostní, čiré, tloušťka 8mm
kování: Podpůrné vzpěry z nerez oceli, zinkové kování a hliníkové profily s el. galvanickou úpravou, hliníková prahová lišta spojující pevné stěny.
Magnetické spoje mezi dveřmi, těsnění mezi skly a okapničky z plastu

Sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi 80x80 80 x 80 cm

13 490,00 Kč

4 kusů skladem

Popis a parametry produktu:

Čtvercový sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi
Velikost: 80x80 cmvýška 190 cm

Elegantní, nadčasový, praktický a bezpečný
Kvalitní kovové panty ve vysoké kvalitě, perfektní těsnění pro nepropustnost vody a bezpečnostní čirá skla o tloušťce 8mm

Více informací

Máte dotaz k tomuto zboží?

Podobné produkty