O nás

Sprchový kout není jen prostorem, ve kterém se myjete. Je to místo, kde máte možnost být sám se sebou, kde na nějaký čas zapomenete na svět tam venku. Sprcha z vás spláchne starosti celého dne.
Teplá voda zlehka uvolňuje vaše ztuhlé svaly, vlažná nebo studená voda vás v létě naopak skvěle nabudí, zchladí a osvěží.

Také pro mne je sprchový kout místem odpočinku a regenerace.

Aby sprchový kout mohl dokonale plnit toto své poslání, musí být prostorný, mít komfortní vstup, být vyrobený z kvalitních materiálů a na milimetr přesně zapadnout do vaší koupelny. A musí se vám líbit.

To vše splňují sprchové kouty HANSGLER:

  • Kvalitní kovové panty jsou dostatečně pevné a odolné, aby Vám sloužili léta. Nejsou ošizené plastem, ani z jedné milióntiny.
  • Bezpečnostní čirá skla o tloušťce až 8 mm odolají i silným nárazům a nešetrné manipulaci (děti mají v oblibě razantnější zavírání dvířek).
  • Bezbariérový vstup.
  • Bytelné panty (každý váží přes půl kila – můžete osobně vyzkoušet v našem showroomu) se zcela hladkým a elegantně upraveným chromovým povrchem.
 

A to vše v čistém, jednoduchém a nadčasovém designu v celkem 65 velikostních variantách za bezkonkurenční cenu s dodáním ihned!

U nás určitě najdete tu správnou velikost a vhodný typ sprchového koutu - ať je vaše koupelna jakkoliv atypická, malá nebo velká. Nemusíte čekat – všechny varianty sprchového koutu jsou SKLADEM!

Sprchové kouty HANSGLER jsou nyní oázou odpočinku a relaxace již pro stovky mých spokojených klientů. Společně jsme vždy vybrali takovou variantu a velikost sprchového koutu, která jim naprosto vyhovovala.
Reklamace jsou minimální a spokojenost maximální.

Taky zrovna hledáte tu pravou oázu oddychu do své koupelny?
Zavolejte mi, společně vybereme tu nejvhodnější variantu sprchového koutu pro vaši koupelnu.

Mgr. Jan Košař
+420 736 182 765